28 Лип 2023, 11:00
Центр сучасного мистецтва, вул. Марії Підгірянки, 23, м. Івано-Франківськ
Майстер-клас «Ікона на склі»
Розпис ікон від Оксани Мельничук
Майстер-клас «Ікона на склі»
28 липня в ЦСМ відбудеться майстер-клас “Ікона на склі”! Проведе його неймовірно талановита Оксана Мельничук- член Спілки Художників України, авторка 3 персональних виставок, учасниця регіональних, обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок, симпозіумів та проектів.
Ікона на склі є неймовірно цікавим і самобутнім видом народного мистецтва, що єднає спільними історичними традиціями землі України, Польщі, Румунії, Словаччини та Угорщини.
Тема народної ікони вибрана для майстер- класу не випадково, адже вона зачаровує своїми простими і миловидними ликами; яскравими кольорами; наївною ,щирою, відкритою манерою письма; лаконічною композицією і узагальненою побудовою рисунку; творчою і сміливою стилізацією; розкішним орнаментальним декоруванням! А отже відкриває перед нами необмежений спектр творчих можливостей!
Кожен учасник програми матиме унікальну можливість написати власну ікону – традиційну, але водночас самобутню.
Виконати гарну якісну роботу може кожен, незалежно від здібностей до малювання. Це обумовлено технікою виконання, зокрема копіювання рисунку через скло.
Віковий склад цільової аудиторії: від 10 років до 100 років)
Тривалість: 3-3,5 години.
У програмі:
-Загальне ознайомлення з іконою на склі.
-Практичне заняття.
Сюжет: до вибору пропонуються один з найпопулярніших сюжетів.
Формат: 25*30 см
Оформлення: дерев’яна рама, яку декоруємо та розписуємо самостійно, на свій смак і вподобання.
Матеріали: скло, дерев’яна рама,акрил, пензлі, поталь(золото), мікстіон(клей для поталі), туш, перо, лак.

Умови участі: вартість майстер-класу 300 грн. Всі матеріали надаються! Ми збираємо маленьку групу( всього 7 людей), тож поспішіть зареєструватися, написавши нам в приватні повідомлення!