27 Чер 2024, 17:00
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7
«Моє місто. Станіслав – Франківськ»
Виставка фото Ігоря Панчишина
«Моє місто. Станіслав – Франківськ»
Організатори запрошують 27 червня о 17.00 на відкриття виставки фото Ігоря Панчишина«Моє місто. Станіслав Франківськ». Це спроба спільного пережиття і спостереження за великим, що насправді спостерігає за нами. Це прозора надміцна тканина, що огортає нас щодня і всюди. Це наше Місто. Спробуємо дослухатись, спостерігаючи завмерлі відгуки. Блискавичні і випадкові погляди на несподіване і банальне. Сподіваюсь буде цікаво або несподівано. Може й байдуже. Ми співставлятимемо наш досвід баченого і не пізнаватимемо його на цих знимках, ми будем обурюватись або дивуватись, нам захочеться помацати все, чи воно дійсно є таким.
Колекція є безконечна, але почнем з чогось невеликого ознайомчого. Все що знято автором в інших збірках – це лише Місто, але у різних проявах, які чекатимуть на зацікавлених в майбутньому.
Ігор Панчишин – франківський архітектор, фахівець з реставрації, художник. Свого часу був керівником міського відділу з охорони культурної спадщини, а раніше – одним з ініціаторів бієнале «Імпреза» та засновником міського Центру сучасного мистецтва (ЦСМ).