Коломийська філармонія імені Олександра Козаренка, вул. Симона Петлюри, 11, м. Коломия
![«Мовою фарб та фактур». Зустріч з Галиною Новоженець](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2023/10/396730106_310597641720124_3929088397266972352_n-e1698317632605.jpeg)
Щиро запрошуємо на зустріч з Галиною Новоженець (м.Львів) знаною науковицею, педагогинею та художницею, професоркою ЛНАМ. Спілкування у вільному форматі – діалог. Буде цікаво та пізнавально як для художників, студентів, так і для всіх спраглих до знань, нового.
Галина Новоженець (м. Львів) – живописець. Заслужений діяч мистецтв України. Кандидат мистецтвознавства, професор ЛНАМ. Член мист. товариства «Шлях» (1988–92, Львів), НСХУ (1996). Закінчила Укр. полігр. інститут у Львові. Стажувалася в Санкт-Петербурзькій (1989) та Віденській (2000) академіях мистецтв. На творчість мали вплив К. Звіринський та І. Калинець.
Учасниця персональних, спільних всеукраїнських та міжнародних художніх виставок. Кураторка й учасниця мист. проектів «У пошуках ідентичності» (2017), «Мій SACRUM» (2019), «Ой у полі жито» (2020; усі – Львів).
Художні роботи зберігаються у фондах , як державних інституцій , так і у приватних колекціях України, поза її межами.