13 Кві 2023, 18:30
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
Музичний код української нації. Композитор Станіслав Людкевич.
Розмова про композитора Станіслава Людкевіча
Музичний код української нації. Композитор Станіслав Людкевич.
Наступна зустріч Вільного університету Майдан моніторінг обіцяє бути незвичайною, адже вперше ми запрошуємо музикознавців. Дует піаністів Наталії Зубко та Петра Довганя спеціалізується на виконанні музики на одному інструменті в чотири руки, але найцікавіше, що музиканти є ще й дослідниками. Вони відкривають рідкісні маловідомі твори, які мало виконують інші музиканти, та надають надзвичайну можливість слухачеві дізнатися нове про українську та світову музику.
Наша розмова буде присвячена композитору Станіславу Людкевічу. Станіслав Людкевич – один із корифеїв української класичної музики. Поруч з М.Лисенком, Н.Нижанківським та В.Барвінським, С. Людкевич все життя присвятив її піднесенню на високий професійний рівень.
На сьогоднішній день твори Людкевича рідко звучать з концертної естради, є обділеними достатньою увагою навіть професійних музикантів, багато життєвих та творчих сторінок композитора залишаються невідомими.
Під час зустрічі ми:
• Поговоримо про маловідомі та цікаві факти біографії Людкевича.
• Дещо розповімо про особистість композитора.
• Познайомимо слухачів з творчістю Людкевича в жанрі фортепіанного дуету.
• Отримаємо відповідь на запитання чи можлива творчість під час війни.
• Дізнаємось, що можна отримати, слухаючи твори Людкевича.
Зустріч обіцяє бути дуже творчою.
Про спікерів.
Наталя Зубко — лауреатка всеукраїнських і міжнародних конкурсів, старший викладач Львівської національної музичної академії ім. Лисенка
Петро Довгань — заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, доцент, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Буде також онлайн трансляція.