20 Кві 2024, 11:00
Асортиментна кімната, вул. Січових Стрільців, 15, м. Івано-Франківськ
«Не про Бенксі». Воркшоп зі стріт-арту з Віталієм Грехом
Подія в межах франківської школи сучасного мистецтва фра фра фра
«Не про Бенксі». Воркшоп зі стріт-арту з Віталієм Грехом
Франківська школа сучасного мистецтва фра фра фра запросила художника Віталія Греха провести воркшоп зі стріт-арту. Подія доступна для групи студенток і студентів Школи сучасного мистецтва. Також маємо можливість запросити ще 5 «зовнішніх» учасниць і учасників.
У вихідні — 20 та 21 квітня — говоритимемо в Асортиментній кімнаті про вуличне мистецтво і вийдемо на вулицю, аби його творити.
На перший теоретичний день Віталій Грех підготував лекцію (з подальшою дискусією) про еволюцію і тенденції вуличного мистецтва, або «мистецтва на вулиці». Розберемо терміни «графіті», «мурал», «стріт-арт», шлях від гетто андеграунду до світових галерей. Також у програмі перегляд та обговорення фільму “Spititual Letters” (2024).
На другий, практичний, день запланували групове розмальовування паркану. Балончик, валик, пензлик — складемо похідну валізку урбан-арт художника.
Віталій Грех — графіті-художник, ілюстратор та співорганізатор фестивалю графіті «Алярм».
Воркшоп відбудеться наживо в Івано-Франківську. Онлайн-трансляції чи запису не передбачено.
Місце зустрічі: Асортиментна кімната, 11:00
Зареєструватись на участь в програмі можна до 9 лютого за посиланням: https://inshaosvita.typeform.com/to/tK5Gbgez
Школа створена Асортиментною кімнатою і реалізується в межах проєкту What’s next? у партнерстві організацій з п’яти країн: Fundația Gabriela Tudor (Румунія), MitOst (Німеччина), Musiktheatertage Wien (Австрія), proto produkciia (Україна), Wrocławski Instytut Kultury (Польща) та zusa (Німеччина). За підтримки Європейського Союзу.

Благодійний внесок за участь: 600 грн.