02 Лют 2024, 17:00
Івано-Франківськ, Виставкова зала Івано-Франківської обласної організації НСХУ, вул. Незалежності, 53
Небесний фотограф: воєнна фотовиставка загиблого військового Максима Бурди
Фотовиставка робіт загиблого воїна
Небесний фотограф: воєнна фотовиставка загиблого військового Максима Бурди

Організатори запрошують мешканців та гостей Івано-Франківська на благодійну воєнну фотовиставку «Небесний фотограф», солдата 3 ОШБ, фотографа та активіста міста Ковеля — Максима Бурди, який загинув 26 січня 2023 року біля Бахмута.
Фотовиставка має 3 мети: реалізувати мрію Максима про власну фотовиставку, вшанувати памʼять Героїв, які боронили і боронять нашу країну та зібрати кошти для благодійного фонду «Янголи Азову».

Давню мрію Максима вже в одинадцятому місті здійснюють кохана Марія та мама Максима, Ірина, які будуть раді бачити кожного на відкритті фотовиставки.

На офіційному відкритті виступатиме дівчина Марія і друзі Максима та представники виставкової зали. Говоритимуть про Максима, його шлях як особистості, фотографа та воїна, про ідею та концепцію виставки, її головні сенси.
На фотовиставці буде передставлено майже 200 робіт трьох різних розмірів за усі 11 місяців перебування Максима на військовій службі: з військових полігонів та з передової, поблизу Бахмута. Також буде можливість придбати фотороботи та благодійний мерч: листівки, наліпки, магніти, футболки, худі з фото на виставці.

Частина коштів з продажу буде перерахована до благодійного фонду «Янголи Азову».

Виставка в Івано-Франківську діятиме до 25 лютого 2024 року включно.