02 Вер 2022, 18:00
Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка м. Івано-Франківск, вул. Незалежності, 42
Неоопера «HAMLET»
Сучасна музична опера-горор з персонажами творів Вілляма Шекспіра
Неоопера «HAMLET»

«HAMLET» в Івано-Франківську

У Драматичному театрі відбудеться  неоопера «HAMLET» в Івано-Франківську. Сучасна музична опера поєднала у собі актуальну режисуру і різні музичні напрямки. До того ж, несподівані персонажі розмовляють українською мовою авторського перекладу відомого письменника Юрія Андруховича.

Якщо ви думаєте, що класика давно вже застаріла, наша неоопера  «HAMLET» здатна з цим посперечатися. Вперед до підземелля. Герої Шекспіра вже давно померли.  Але богині помсти Еринії, персонажі «Макбет», пробуджують Гамлета, а разом з цим, з темряви виринають звуки музики та нестримні герої, які повстали для спокути гріхів і змін в долі людства. Але чи здатен Гамлет цього разу знайти відповідь на вічні питання і позбавитися жаху, який не дає йому спокою ані на цьому, ані на тому світі?

Неоопера за мотивами Шекспіра

Розмовна лексика і чорний джаз, рок-мотиви та тріп-хоп. Ноти з саундтреків до кінофільмів 70-х та циганщина. Сербське весілля та псевдо цитати з класичної музики. Буде несподівано, сміливо та сучасно.  Важливу роль у виставі відіграє багатошарова електроніка.

  1. Авангардна постановка
  2. Сміливий експеримент
  3. Такого Гамлета ви точно не бачили!

 

  • Режисер – н.а. України Ростислав Держипільський
  • Композитори – Роман Григорів, Ілля Разумейко
  • Пластичне рішення – Ольга Семьошкіна
  • Художник по костюмах – Леся Головач

 

Щоб побачити неооперу  «HAMLET» в Івано-Франківську, купуйте квитки на сайті і в касах міста.

Вартість квитків 170-250 грн