29 Лис 2023, 15:00
Херсонський хаб (4 поверх), вул. Січових Стрільців, 13, м. Івано-Франківськ
«Нескорений Херсон»
Спецпоказ фільму Мандрівного фестивалю Docudays UA
«Нескорений Херсон»

20 Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA стартує на Прикарпатті спецпоказом фільму Устина Данчука “Нескорений Херсон”.

Організатор – громадська організація “Молода Просвіта Прикарпаття”
Партнери – громадська організація “Херсон Нескорений”, Медіаплатформа “Вгору”
Україна/2023/72’
«Нескорений Херсон» – стрічка про роботу херсонських журналістів. З початку повномасштабного вторгнення кореспонденти Медіаплатформи «Вгору» фіксували все, що відбувалося в місті. Разом із херсонцями вони пережили захоплення обласного центру росіянами, мітинги, окупацію та звільнення рідного міста. У фільмі зібрані унікальні кадри, які показують, якими були для Херсона та його жителів останні півтора року.
Журналісти Медіаплатформи «Вгору» продовжують працювати в Херсоні – документують наслідки обстрілів та повені, яку спричинив теракт на Каховській ГЕС, розповідають світові історії про нескорене місто та його незламних жителів. Їхня мета, аби про їхній рідний Херсон говорили більше, а злочини росіян були задокументовані якомога детальніше.
«Нескорений Херсон» – це зізнання в любові рідному місту. Його жителі щодня живуть у небезпеці, та попри все, долають труднощі, не втрачають оптимізму, вірять у перемогу та роблять усе можливе, аби їхнє місто продовжувало жити. Херсонці, які підтримують місто живим, волонтери, комунальники, водії маршруток, продавці в магазинах це справжні герої, які доводять нам щодня, що Херсон це місто незламних людей.

Вхід вільний, але необхідно пройти попередню реєстрацію за посиланням.