12 Тра 2023, 00:00
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
Одного разу в Дземброні
Вечірка з нагоди 75-річчя Павла Дробʼяка
![Одного разу в Дземброні](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2023/04/343313534_1838391133210870_621234078214252319_n-e1682571108732.jpg)
Передбачається обширна програма: фотовиставка Олега Огородника (Львів) «Одного разу в Дземброні», 15 робіт з «золотого фонду» ФотоПАВЛА, фотовідеофільм про життя та творчість Павла Дроб’яка!!
За участі друзів та шанувальників Павла: Андрухович, Прохасько, Пушкар, Вайно, Дейчаківська-Литвинчук, Гнатів, Панчишин, Яремак, Заборський, Яновський, Андрушко і т. д, і т. п.
.. і все це під спів Павлової улюблениці Елли Фіцджеральд, яку він ніжно називав Рефрижиратор..