Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк, вул. Леся Курбаса, 3
«ОЙ ЗАЦВИЛИ ФІЯЛОЧКИ»
Концерт до Дня матері
![«ОЙ ЗАЦВИЛИ ФІЯЛОЧКИ»](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/04/photo_5280820504598534391_w.jpg)
Виступить ансамбль бандуристок «Метаморфози» Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк у складі лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів
Надії Шейгец та Ірини Копійчук.
За участю заслуженого артиста України Ярослава Бибика, Муніципального тріо бандуристок «Мальви» ОММК, а також народного аматорського ансамблю народного танцю «Галицька веселка» Міського Народного дому, студентів Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського Ангеліни Сенюк (бандура), Анни Цьок (цимбали). Концертмейстер – Олена Смольницька. Ведучий – Ігор Чепіль.
Квитки в касі філармонії та онлайн.
Квитки 100-200 грн