25 Кві 2023, 00:00
Community Garden Xub, Левицького, 9, м. Івано-Франківськ
Open Call Community Garden Xub
Для організаторів подій, музикантів та митців
Open Call Community Garden Xub

Ми максимально зацікавлені, щоб Garden Xub функціонував щодня, а не тільки використовувався під суботні івенти два рази на місяць. Саме тому закликаємо доєднатися до нас як організаторів будь-яких подій (музичних, мистецьких, літературно-артистичних, поетичних, кіношних і т.д.), так і музикантів різного формату.

Наша мета — це активний розвиток Івано-Франківського музично-мистецького середовища через надання простору і інструментів (друге фото) для реалізації творчих ідеї та задумів як уже сформованим виконавцям/гуртам/електронним продюсерам/DJ/VJ, так і мотивація для молодих людей, що будуть перебувати в цьому середовищі, взаємодіяти з ним, надихатися, також потенційно відчути в собі бажання і енергію для творчої самореалізації.

Наші цінності у відкритості, доступності, самоорганізації учасників та взаємообміні знаннями.
Наприклад, якщо ви володієте навичками написання [електронної] музики, грою на певних інструментах, діджеїнгом, то можете давати іншим настанови, стати ментором для них чи курувати власні курси.
Або бажаєте прийти подіджеїти, поджемити, імпровізувати; кооперувати і взаємодіяти з іншими учасниками простору — це все дає імпульс для формування нових дуетів, колективів. Чи просто давно шукали місце для репетицій на лояльних умовах.
Крім цього, ви будете мати змогу виступити у нас, продемонструвати себе публіці.

Зараз — найкращий час для творчих починань, а не пасивного думскролінгу! Якщо ви хочете щось робити — почніть це робити саме тепер, замість стасування по барах чи пітонства по вписах. Бо якщо у нас не буде запитів і пропозицій, відповідно, не буде чим платити за оренду і уже на наступний місяць втратимо приміщення…

Пишіть в дірект зі своєю пропозицією чи ідеєю. Будемо чекати.

Без дедлайну