Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
![Благодійний концерт харківського гурту «Папа Карло»](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2023/10/396729438_7226946790649474_4389259773756567848_n-e1698661295629.jpeg)
«Папа Карло» — музичний гурт із Харкова, що виник 1992 року. Гурт грає український рок-н-ролл, блюз, кантрі тощо. Гурт відомий своєю активною політично-громадською позицією. 2004 року гурт підтримав Помаранчеву революцію, виступав на харківському та київському Майданах. У 2013–2014 роках Папа Карло виступав на Київському Євромайдані та став ключовою фігурою Харківського Євромайдану граючи свої пісні для Харків’ян впродовж усіх революційних подій і ставши музичним символом Євромайдану в Харкові. Нині гурт активно концертує на сході, підтримуючи ЗСУ та частини нацгвардії.
Мета – збір коштів для придбання спецтехніки пресслужбі 5 Слобожанської бригади НГУ, у якій служить лідер гурту Василь Рябко.