14 Вер 2023, 14:30
Палац Потоцьких, вул. Шпитальна, 5, м. Івано-Франківськ
Пленарна виставка «Музей з любові до мистецтва і країни»
Відкриття виставки історії Музею Любомирських та лекція Лукаша Камінського
Пленарна виставка «Музей з любові до мистецтва і країни»
Запрошуємо на відкриття пленерної виставки “Музей з любові до мистецтва і країни”, яка представляє історію Музею князів Любомирських у Національному інституті ім. Оссолінських.
Виставка створена з нагоди 200-річчя існування музею і розпочинає ювілейний рік, присвячений заснуванню цієї найстарішої музейної установи Львова.
Виставка переїжджає до Івано-Франківська зі Львова, де вона експонувалась впродовж двох місяців на огорожі бібліотеки ім.Стефаника та Палацу Потоцьких.
Музей Любомирських був заснований у Львові в 1823 році, а після 1945 року його колекції були поступово відновленні у Вроцлаві як частина Оссолінеуму. Незабаром він отримає власне приміщення у центрі Вроцлава. Виставка ближче знайомить з бурхливою історією установи та її багатими і надзвичайно різноманітними колекціями, які становлять польську та європейську культурну спадщину.
О 15.00, з нагоди відкриття виставки, мешканці і гості міста матимуть унікальну нагоду послухати лекцію директора Оссолінеуму д-ра Лукаша Камінського за темою «Доля Оссолінеуму як дзеркало історії Польщі ХІХ-ХХ ст.».