25 Лис 2022, 18:00
Promprylad.Renovation вул. Академіка Сахарова 23, м. Івано-Франківськ
Поезія 20-х: імена, набутки, впливи
Літературна зустріч в межах Книжкового клубу «Читай»
Поезія 20-х: імена, набутки, впливи
Антології чи збірки поезій як об’єкт обговорення у книжкових клубах нам поки не зустрічались. Таке несподіване і водночас зважене рішення – бодай декілька тижнів уваги приділити українській поезії 1920-х, перетворилось на один із найочікуваніших циклів першого сезону. Дізнаємося, чиї вірші звучали несподівано і яскраво, хто був новатором і експериментував із формою, а хто – звертався до джерел європейської традиції. Кожен з учасників та учасниць клубу матиме нагоду відкрити для себе нові імена у поезії, що творилась століття тому, але чимало привнесла у культуру та вплинула на формування наступних поколінь.
Спершу запрошуємо на лекцію: «Поезія 20-х: імена, набутки, впливи», – яку проведе Євгеній Стасіневич — літературний критик, літературознавець, куратор мистецьких проєктів, теле- та радіоведучий, член оновленого Шевченківського комітету.
Після лекції учасникам клубу буде запропонована до читання «Антологія української поезії XX століття» впорядкована Іваном Малковичем та видана у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», а також перелік зі збірок та інших антологій з поезією 1920-х, після чого ми зустрінемося наживо для обговорення і спільних читань в колі учасників клубу.

Квитки на подію можна придбати за лінком.