19 Лис 2023, 19:00
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
Показ добірки комедій «Торгувати зубами»
Перегляд/презентація стрічок з Надією Парфан
Показ добірки комедій «Торгувати зубами»
Торгувати зубами, справляти хихи, качатися з реготу, рвати боки — який ваш улюблений спосіб посміятися від душі? Британські вчені рекомендують сміятись щодня і так збільшити тривалість життя. А українські доводять, що наш сміх псує нерви ворогам. Хто ми такі, щоб не слухати!
Такфлікс робить свій внесок у незламність і презентує свіжу добірку коротких комедій «Торгувати зубами». Це п’ять іронічних і самобутніх фільмів від сучасних режисерів та режисерок.
Серед них найтитулованіший короткий метр року — чорно-білий історичний фільм «ГКЧП» Аркадія Непиталюка («Припутні», «І будуть люди»), що здобув «Золоту дзиґу» та «Кіноколо», інді-мок’юментарі Едуарда Нечмоглода «Капітан Бровари», трагікомедія Ольги Стернейчук за мотивами оповідання Сергія Жадана «Вітольд», іронічна комедія Олександри Коноплі «Ну ти і дура, Ліза» про життя «як у мелодрамі» та історія дорослішання «Потерпи трошки» Любов Гончаренко за участі Віталіни Біблів.
Чекаємо вас у Підземному Переході «Ваґабундо» вже цієї неділі (19.11) о 19.00. Добірку презентує режисерка та засновниця Такфлікс Надія Парфан.