29 Чер 2023, 14:00
Івано-Франківський краєзнавчий музей, вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ
Презентація альбому-каталогу «БОГ МІЖ НАМИ»
Кураторський проєкт Валерія Твердохліба
Презентація альбому-каталогу «БОГ МІЖ НАМИ»
Зала сакрального мистецтва Івано-Франківського краєзнавчого музею
Альбом-каталог є візуальною фіксацією кураторського проєкту Валерія Твердохліба в експозиційному просторі Івано-Франківського краєзнавчого музею, що розвивався упродовж останнього року.
Сам проект «БОГ МІЖ НАМИ! ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!» фіксує успішну професійну ініціативу музейників на користь громади в умовах війни.
Тілом проекту стала творча синергія художників, евакуйованих до Івано-Франківська з Ірпеня, Харкова, Ворзеля та місцевого середовища. У межах проекту волонтери, громадські активісти, професійні художники та діти стали єдиним цілим для втілення нових творчих ідей. Їх творчі рефлексії глядач міг бачити і оцінювати на експозиції, яка тривала в чотирьох залах Краєзнавчого музею та регулярно оновлювалась.
Книга розкриває механізми інтервенції сучасного мистецтва, дитячої творчості та соціальних проектів у простір музею, що гарантує збереження спільних цінностей, а отже і спільного бачення перспективи України після перемоги. Інтерактивні методи, що були в основі функціонування проекту, є формою прогресивної музейної освіти на користь міського простору.
Проєкт реалізується за підтримки програми
«Ґранти Теплого Міста»