22 Бер 2024, 16:00
Центр культури і мистецтв, вул. Незалежності, 6, м. Долина
Центр культури і мистецтв, вул. Незалежності, 6, м. Долина
Презентація книги Галини Лицур-Щадей «Вдома чекає Марко»
Розмова про новий роман письменниці
![Презентація книги Галини Лицур-Щадей «Вдома чекає Марко»](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/03/431107141_811338214347513_4950345298721501955_n-e1710505005879.jpeg)
Перша презентація нового роману Галини Лицур-Щадей «Вдома чекає Марко». Це історія про дитинство і дитячі травми, які резонують в дорослому віці, про дружбу і кохання, про пошуки (і віднайдення) себе. А також про спробу відчути щастя на доторк.
Під час презентації буде представлена серія художніх робіт за мотивами книги художника, скульптора Богдана Фреїва. Серед гостей – письменники Олена Лотоцька та Іван Ярич.
Модеруватиме зустріч письменниця Роксолана Сьома.