19 Кві 2024, 18:00
Підземний Перехід Ваґабундо, Пилипа Орлика вулиця, 7
Презентація книги «Літо, діти, осінь, зима, війна і весна»
Розмова про збірку поезій Богдана Куценка
Презентація книги «Літо, діти, осінь, зима, війна і весна»
До книги «Літо, діти, осінь, зима, війна і весна» увійшли вірші, що писалися протягом багатьох років. За словами автора, у цій збірці — вибрані тексти, вибрані думки та вивірені часом почуття. Про любов, надію, дорослішання та обличчя війни, яке змушує нас усіх відчувати цей світ інакше, говоритимемо з автором Богданом Куценком та модератором Тарасом Прохаськом.
Дивовижа, безкраїсть, неідеальність і конечність усього людського. Особливий спосіб дорослішання, який настає із народженням власних дітей, особливий погляд на світ і дорослість широко розплющеними очима дитини. Безцінний час разом, час кохання, любові, надії — та безпорадність їхньої втрати, що приходить з війною. Безперечна і безумовна любов до всесвіту — жінки, дитини, маленького міста, власного дому, всього, що минає, чого не повернеш.
«Літо, діти, осінь, зима, війна і весна» — поетична збірка, де понад сотню віршів поєднано в цикли історій із місць і часів про фізику і метафізику, крізь які, ніби човен, проминає життя. Оформлено книгу в найтоншій манері китайської порцеляни одеською художницею Лесею Медвідь, яка добре знає тексти й автора. Її неймовірні малюнки додають атмосферного тиску в картину погоди.
Богдан Куценко народився у Вінниці в червні 1981 року. Має вищу економічну освіту. До 2018 року близько 20 років фахової діяльності у діловій сфері, після 2018 — співзасновник низки громадських організацій, громадський діяч. З 2014 року — волонтер на користь Добробатів та ЗСУ. 2022 року продовжив волонтерську діяльність, а також долучився до міжнародної журналістської спільноти задля висвітлення російської агресії і військових злочинів.