20 Кві 2024, 15:00
книгарня Vivat, площа Ринок, 5
книгарня Vivat, площа Ринок, 5
Презентація книги «Моя мама — гора»
Розмова про книгу Христі Венгринюк в Івано-Франківську
![Презентація книги «Моя мама — гора»](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/04/438098236_442661781753947_6235707179050452441_n-e1713264096982.jpeg)
Дорослі не завжди бувають непохитними, наче гори. Іноді вони теж бояться, а буває й так, що страх оповиває все туманом. Як пояснювати дитині свої стани? Як зберегти дитинство? На презентації говоритимуть про батьків, які залишаються дорослими заради дітей. І про дітей, які не повинні перетворюватися на дорослих заради батьків.
Христя Венгринюк — письменниця, Іванна Самолук — психолог, соціальний педагог.
Вхід вільний.