07 Вер 2022, 17:00
Підземний Перехід Ваґабундо. м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 7
Презентація книги «Таємні дотики»
Презентація нової книги письменника Леоніда Стринаглюка
Презентація книги «Таємні дотики»
Любомир Стринаглюк презентує книжку «Таємні дотики». Це одна з перших поетичних збірок, що вийшла під час великої війни. У ній автор підсумовує певний період життя: лірика і боротьба, чуттєвість і мудрість, тілесність і метафізика – проявляються всі грані нашого буття. Модеруватиме захід Іван Ципердюк.
Над оформленням книжки працювала Ніна Андрухович, її глибокі, насичені кольорами та емоціями колажі якнайкраще доповнюють тексти Любомира, які наповнені потужним метафоризмом, непростою символікою, драматичною життєвою естетикою й водночас ідилічністю. У своїх віршах поет торкається тем тілесности та інтимности, патріотичности й філософського сприйняття світу. Це книжка, яку варто читати неспішно, сповна розкриваючи для себе всю глибину, заховану поміж рядками і символами, між розмислами ліричного героя та живою енергією поетичного слова. Розмова про «Таємні дотики», звучання віршів і, звісно, особлива атмосфера у колі своїх, те, що допомагає триматися і пам’ятати, що попри все поезія життя триває.
Купити книжку можна на сайті видавництва.
Любомир Стринаглюк – поет, публіцист, літературознавець, журналіст, громадський діяч. Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Автор поетичних збірок «Медовий кумир» (1998), «Бентежні видива» (2012), «Таємні дотики» (2022) та публіцистичної книги «Знаки часу. Розпізнавання» (2015), яка при перевиданні отримала назву «Знаки часу. Розпізнавання. Небезпечні символи для нашої віри» (2016), і згодом було написане продовження «Знаки часу. Тлумачення» (2017).
Іван Ципердюк – письменник, поет, публіцист-журналіст. Кандидат філологічних наук, входив до літературної групи «Нова деґенерація». Автор книжок «Химерії» (1992) та «Переселення квітня» (1996) «Подорож крізь туман: статті та есеї» (2010).