09 Лис 2022, 18:30
Підземний Перехід Ваґабундо. м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 7
Презентація книжки Дмитра Лазуткіна «Закладка»
Презентація книжки Дмитра Лазуткіна «Закладка» у музичному супроводі піаніста Бориса Севастьянова
Презентація книжки Дмитра Лазуткіна «Закладка»
9 листопада о 18:30 чекаємо всіх охочих на презентації книжки Дмитра Лазуткіна «Закладка» у музичному супроводі піаніста Бориса Севастьянова у підземному переході «Ваґабундо» (Івано-Франківськ, вул. П. Орлика, 7). Вірші під час війни, неминучість перемоги і втома від викликів, слова, що зцілюють, і новини, що вибивають землю з-під ніг, – про все це розповідатиме воєнний кореспондент Дмитро Лазуткін. Тексти, у які вплетена музика, з найновішої збірки автора звучатимуть наживо для франківчан.
«Закладка» — це книга таємниць, відкриттів та болісних прозрінь. Притаманні автору прозорість і влучність поетичного слова набувають у новій збірці повноти зрілого звучання. Тексти, написані перед 2022 роком, наповнені передчуттями, котрі подекуди нагадують пророцтва. Поезія, яка народжувалася потім, — абсолютно інший спосіб ліричного висловлювання. Тут немає місця римам, а жорсткий порядок слів віддзеркалює реальність. Вочевидь робота автора вплинула на сюжетну лінію, яка поєднує розірвані клаптики правдивих і безжальних історій.
Купити книгу можна за лінком.
Дмитро Лазуткін – поет, журналіст, телеведучий, воєнний кореспондент. Закінчив Національний технічний університет України. Працював інженером-металургом, тренером із карате, журналістом, ведучим програми «У світі єдиноборств», «ПроРегбі», «Чоловічий клуб» на Першому Національному телеканалі, коментував Олімпійські ігри в Пекіні, Ванкувері, Лондоні. Соліст музичного проєкту «Артерія». Автор поетичних збірок «Дахи» (2003), «Солодощі для плазунів» (2005), «Набиті травою священні корови» (2006), «Бензин» (2008), «Добрі пісні про поганих дівчат» (2012), «Колядки і вальси» (2014), «Червона книга» (2015), «Паприка грез» (2006), «Артерія» (2018).