19 Лип 2023, 16:00
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
Презентація книжок «Відступники» та «Останні дні» Христини Козловської
Презентація роману та збірки оповідань
Презентація книжок «Відступники» та «Останні дні» Христини Козловської
Роман “Відступники”
Якщо ви одного дня прокинулися і зрозуміли, що опинилися у світі без запахів, випадковостей та спонтанностей, вітаю вас – ви у новому ідеальному світі. Але чи потрібен він вам? Світ антисептиків, захисних масок та костюмів. Світ без любови, пристрасті та мистецтва. Якщо ні – тоді варто вирушати у мандрівку і шукати тих, кого це так само не влаштовує і хто зміг чинити (не)тихий опір цьому ідеальному світові. І хай навіть вас назвуть відступником і оголосять полювання на вас. Що би ви не обрали, будьте обережні: створення нового світу у рукавичках може бути небезпечним для вашого здоров’я.
Збірка оповідань “Останні дні”
Видається, що всі оповідання у цій книзі про смерть, бо ж про останні дні героїв. Але ні. Вони про останні дні старого життя. Про останні краплі марного терпіння. Про останні дні гри у беземоційне мовчання. Про спротив і любов. Про того, хто відчинить необхідні тобі двері, і скаже (або й ні, бо тиша іноді зрозуміліша за слова) те, що ти вже не сподівався почути.
Христина Козловська – одна з найпомітніших постатей молодої генерації українською літератури. Її твори перекладалися німецькою, турецькою, словацькою, нідерландською, корейською, англійською, французькою та мовою есперанто, публікувалися в Україні та в багатьох інших країнах світу. Переможниця та лавреатка низки міжнародних та всеукраїнських літературних конкурсів, зокрема літературної премії видавництва «Смолоскип», Міжнародної українсько-німецької літературної премії імені Олеся Гончара, Міжнародного молодіжного літературного конкурсу «Гранослов». Авторка прозових книг «Коштовніше за золото», «Ящірка та її хвіст», співавторка книги «При надії. Дев’ять особливих місяців».