30 Жов 2022, 16:30
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
Презентація петичної збірки «Люди з дієсловами»
Презентація збірки поезій Катерини Калитко «Люди з дієсловами»
Презентація петичної збірки «Люди з дієсловами»

«Люди з дієсловами» – історія про ниткоподібний пульс міжлюдської довіри, на якому тримається співіснування. Про його вгасання й повернення. Про любов, яка ніколи не обирає, але завжди визначає. Про глибину пам’яті та різкість упізна- вання. Про те, що іменники без дієслів нічого не варті. І про поезію як територію правди й відваги – особливо щемкої, коли приходить велика війна.

На обкладинці використано картину Ілони Сільваші «Дракон».

Катерина Калитко поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, членкиня Українського ПЕН-клубу, після повномасштабного вторгнення росії в Україну активно волонтерить, допомагає у зборі грошей для ЗСУ.

Народилася 1982 року у Вінниці. Авторка 10-ти поетичних збірок, зокрема збірки віршів нової збірки «Люди з дієсловами», виданої спеціально до XIII Міжнародних поетичних читань Meridian Czernowitz, збірки «Ніхто нас тут не знає, і ми — нікого» (2019) і «Орден мовчальниць» (2021), та 2 книжок короткої прози: «М.істерія» (2007) та «Земля Загублених, або Маленькі страшні казки» (2017). За свою творчість здобула численні відзнаки, серед яких премія імені Джозефа Конрада-Коженьовського (2017), премія «Книга року Бі-Бі-Сі — 2017» за «Землю Загублених», Премія Вілениці. Окремі твори Катерини Калитко перекладені 10 мовами.

 

Презентація відбудеться в межах серії літературних подій від Meridian Czernowitz