29 Жов 2023, 18:30
Асортиментна кімната, вул. Січових Стрільців 15, м. Івано-Франківськ
Презентація Підказника з організації мистецьких резиденцій в Україні
Презентація від ініціативи «Заправка»
Презентація Підказника з організації мистецьких резиденцій в Україні
29 жовтня о 18:30 у просторі Асортиментної кімнати (Івано-Франківськ) відбудеться презентація першого україномовного Підказника з організації мистецьких резиденцій від ініціативи «Заправка».
Підказник презентуватимуть учасниці «Заправки» Юлія Аленіна та Анастасія Мануляк.
Робота над Підказником розпочалася ще у 2021 році й в його основі аналіз досвіду ключових арт-резиденцій України, з організатор_ками яких команда «Заправки» провела низку глибинних інтерв’ю. Інформацію у Підказнику подано за логікою підготовки до проведення резиденції, починаючи з більш загальних питань про те, чим є й для чого існують мистецькі резиденції, і поступово переходить до практичних аспектів організації резиденційної програми.
Одна з рецензенток Підказника, кураторка Анастасія Хлєстова зауважила: “Я думаю, що Підказник може стати в нагоді не лише людям, які планують резиденції, а й тим, хто хоче зрозуміти, як функціонувати в культурі і як організовувати фестивалі, виставки, тощо”.
Підказник створений за підтримання Українського культурного фонду, Програми Європейського союзу House of Europe та Українського інституту.