08 Кві 2023, 16:00
Конференц-зал Університету Короля Данила, вул. Є. Коновальця, 35, м. Івано-Франківськ
Презентація роману Макса Кідрука «Колонія»
Офлайн презентація роману «Колонія» — першої книги науково-фантастичного циклу Макса Кідрука «Нові Темні Віки».
Презентація роману Макса Кідрука «Колонія»
Минає третій місяць від виходу книги, і наклад вже сягнув 30 тисяч. Ви купуєте, читаєте й ставите багато запитань в соцмережах. Про них і не тільки поговоримо під час презентації.
а) якщо ви вже прочитали книгу — більше дізнаєтесь про фундамент, на якому Макс Кідрук будував історію. Йтиметься про політику, науку, екологію, медицину, зрештою, світ через понад сотню років;
б) якщо ще не читали — не хвилюйтеся, спойлерів не буде;
в) якщо ви не знаєте, про що книга, ось анотація.
2141 рік. Людство на Землі ще не оговталося від хвороби клодис, що призвела до найбільшої за пів століття пандемії, коли з’являється новий патоген, який інфікує винятково вагітних жінок. Група вчених-імунологів намагається з’ясувати, що він таке і чи пов’язана його поява з нейтринними спалахами, зафіксованими довкола планети. Чисельність населення марсіанських Колоній перевищує сто тисяч мешканців, і третина з них народжені на Марсі. Вони програють суперспеціалістам із Землі боротьбу за робочі місця в наукомісткій економіці Марса і змушені гарувати, мов раби, на низькокваліфікованих ручних роботах. Що більше їх сягає повноліття, то дужче вони прагнуть змін, не усвідомлюючи, що ці зміни ставлять під загрозу саме існування Колоній.

Вартість квитка - 300 грн. Захід благодійний. Отриманий з квитків та мерчу прибуток буде перераховано Волонтерському штабу «АНГАР» для закупівлі дронів для військових Збройних Сил України.