28 Вер 2023, 18:00
Книгарня «Є», площа Героїв, 28, м. Калуш
Книгарня «Є», площа Героїв, 28, м. Калуш
Презентація зібрання малої прози з 7 книг «У нас гуцулів»
Творчий вечір Люби-Параскевії Стринадюк
![Презентація зібрання малої прози з 7 книг «У нас гуцулів»](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2023/09/382802636_141165715741148_7895606073328188004_n-e1695654305997.jpeg)
Це оповідь гуцулки про гуцулів. Люба-Параскевія Стринадюк сама стає героїнею власної історії, яку розповідає зсередини. Емоційно, лірично, але максимально об’єктивно.
До зібрання увійшли вже опубліковані книжки, а також нова — «Дай ноту “ля”. Гуцульські етюди». Сім книжок, де гармонійно поєднується гуцульський діалект з літературною українською мовою.