22 Гру 2022, 17:00
Асортиментна кімната, вулиця Січових стрільців, 15, м. Івано-Франківськ
Публічна дискусія: як створити місце для дослідника_ці?
Публічна дискусія про інфраструктуру для дослідників_ць мистецтва та візуальної культури
Публічна дискусія: як створити місце для дослідника_ці?
Де та як ми робимо наші дослідження? Яких дослідницьких інституцій у галузі мистецтва й візуальної культури потребують дослідники_ці? Та яка роль таких просторів для міста?
На нашій публічній дискусії поговоримо про інфраструктуру для дослідників_ць мистецтва та візуальної культури разом з Анастасією Холявкою, головою Міського медіаархіву Центру міської історії, та Олександрою Кущенко, дослідницею мистецтва та авторкою проєкту ArtLvivOnline. Модератор — Дмитро Чепурний, куратор Асортиментної кімнати.
Запрошуємо також долучитися до обговорення простор(ів)у для архівної/дослідницької роботи у місті та етику такої роботи в українських культурних інституціях.
Нагадаємо, що цього року видання post impreza спільно з Асортиментною кімнатою збирають бібліотеку про локальну мистецьку сцену. У планах — створення офлайн-простору й публічної бібліотеки для дослідників_ць у Івано-Франківську.
Фінансування проєкту здійснюється зі Стабілізаційного фонду — ініціативи для підтримки культурних та освітніх організацій, що постраждали від війни проти України.