13 Чер 2024, 18:00
Промприлад, вул. Української Перемоги, 23, м. Івано-Франківськ
Публічна розмова з Андрієм Любкою
Подію організовує програма промоції читання «Текстура»
Публічна розмова з Андрієм Любкою

На початку цього року у видавництві Meridian Czernowitz вийшла книжка Андрія Любки «Війна з тильного боку», у якій письменник описує зміни, що відбулися з ним від початку повномасштабного вторгнення, та фіксує українську реальність. Це своєрідний щоденник, де зафіксовані власні почуття й пережите під час небезпечних волонтерських виїздів.

На зустрічі поговоримо про творчість і письменництво Андрія Любки в часи війни, про щоденні виклики цивільного життя та дізнаємося про досвід поїздок на фронт і волонтерство. Розмову модеруватиме керівниця комунікаційного відділу «Теплого міста» Тереза Лащук. Після офіційної частини всі охочі зможуть взяти участь у нетворкінгу — це можливість ближче познайомитися з автором за напоями та солодощами, спільно порефлексувати над темою розмови, підписати книжку та зробити фото.Вхід на подію безоплатний, але необхідно зареєструватися за посиланням.

Ця зустріч відкриває лекторій — серію подій із дієвцями культури, над якою працює «Текстура» — програма з промоції читання, яку реалізує платформа «Тепле місто». З весни 2022 року та до травня 2024-го програма працювала під назвою «Читай».