05 Тра 2023, 17:00
Асортиментна кімната, вул. Січових Стрільців 15, м. Івано-Франківськ
«Рештки»
Виставка робіт Маргарити Журунової та Богдана Локатира
«Рештки»
У п’ятницю о 17:00, 5 травня, Асортиментна кімната запрошує на відкриття виставки «Рештки» художниці та художника Маргарити Журунової та Богдана Локатира.
Об’єкти, що представлені на виставці «Рештки» є певним узагальненням тих візуальних образів, що були породжені війною. Вони стали невід’ємною частиною життя кожного та кожної в Україні.
«Деякі образи війни в’їлися в очі настільки, що їх вже не вилучити, не стерти. Ми були вдарені ними, як і війною, несподівано. Жах — бачити розчленоване тіло, не впізнавати його, не відрізняти від об’єкту ландшафту» — кажуть Богдан та Маргарита.
Деструктивні впливи війни деформують тіла, архітектуру, елементи ландшафту. Об’єкти втрачають свою форму та звичні контури. Часто це доходить до неможливості ідентифікувати, що саме повстає перед очима, що саме так сильно в’їдається у пам’ять. Єдине, що можна сказати про побачене, що це рештки військових дій. Художники ніби проходять той самий шлях, ту ж траєкторію, що і куля, снаряд. Вони конструюють рештки, що є глухими до інтерпретацій, як і будь-які сліди війни.
Виставка триватиме з 5 травня до 20 травня 2023 року.
Робота виставки:
Четвер, П’ятниця, Субота, 12:00 – 18:00

Представлені роботи були створені під час резиденції на Хаті-Майстерні, що відбулась у партнерстві з Kyiv Biennial, MeetFactory, KAIR Kosice Artist in Residence, Hablar En Arte, Резиденція "Вибачте номерів немає", ХАЩІ за підтримки програми «Креативної Європи».