26 Кві 2023, 15:00
Івано-Франківський краєзнавчий музей, вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ
РІДНІ БАРВИ 4.5.0
персональна виставка Артура Новікова
РІДНІ БАРВИ 4.5.0
Івано-Франківський краєзнавчий музей презентує персональну виставку Артура Новікова «РІДНІ БАРВИ 4.5.0». Ця абревіатура з цифр на сленгу військових означає «ВСЕ СПОКІЙНО». Серед сорока малярських творів митця, представлених на виставці – роботи, створені в мирний час та колажі з війни. В своїх творах автор хоче нагадати про красу Сходу України, про дружбу та братство на фронті.
Артур Новіков народився 25 грудня 1984 року в індустріальному місті Краматорськ. Жага до творчості та краси ще в дитинстві привели Артура до художньої школи, а 2000 року він закінчив художнє відділення Краматорської школи мистецтв №3. У 2005 закінчив Донецьке художнє училище, факультет «Станковий живопис», здобувши кваліфікацію «художник-виконавець та викладач образотворчого мистецтва». В 2010 закінчив магістратуру Київського університету ім. Юрія Бугая. Доля знову привела до школи мистецтв №3 у рідному місті, вже як викладача художнього відділення. На його полотнах постають вулиці рідного міста (того, довоєнного, не поруйнованого агресором-злочинцем), індустріальні краєвиди, степи, ліси, море; квіти, люди близькі та незнайомі.
Артур має виражену громадянську позицію, 26 лютого 2022 року він уже офіційно був у лавах ЗСУ, як доброволець, і сьогодні продовжує боронити нашу країну від ворога.