24 Лют 2023, 18:00
Католицький ліцей св. Василія Великого, вул. Шевченка, 11, м. Івано-Франківськ
Католицький ліцей св. Василія Великого, вул. Шевченка, 11, м. Івано-Франківськ
Рік війни: роль Івано-Франківська в Україні. Економіка, безпека, ідентичність, культура, суспільство
Панельна дискусія
![Рік війни: роль Івано-Франківська в Україні. Економіка, безпека, ідентичність, культура, суспільство](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2023/02/332160436_733062494877000_5062559140600290291_n.jpg)
Запрошуємо на панельну дискусію «Рік війни: роль Франківська в Україні. Економіка, безпека, ідентичність, культура, суспільство» в межах проєкту «Стратегія Івано-Франківська».
В дискусії візьмуть участь міський голова Руслан Марцінків, член правління БАІФ Віктор Вінтоняк, письменник Тарас Прохасько, художник і музикант Ярема Стецик та директорка «Карпатського інституту аналітики “FrankoLytics”» Ольга Максимович. Модератор – Євген Глібовицький.
Вхід вільний, але просимо попередньо зареєструватися.