04 Гру 2022, 19:00
Promprylad.Renovation вул. Української Перемоги 23, м. Івано-Франківськ,
РОЗИ. Фільм-кабаре
Показ стрічки про життя та творчість семи артисток інтелектуального фрік-кабаре «Dakh Daughters» упродовж шести років – під час та після подій Революції Гідності.
РОЗИ. Фільм-кабаре
24 листопада в український прокат вийшов фільм Ірени Стеценко “РОЗИ. Фільм-кабаре”. Стрічка оповідає про життя та творчість семи артисток інтелектуального фрік-кабаре «Dakh Daughters» упродовж шести років – під час та після подій Революції Гідності.
21 листопада в Україні відзначають Річницю Революції Гідності. Цей день також є днем заснування кабаре-гурту «Dakh Daughters».
Про фільм:
Це історія про народження громадянської гідності, зіграна мовою кабаре, дівчатами у білому гримі й чорних балетних пачках. Трагікомічний мюзикл про життя та творчість гурту «Dakh Daughters». У 2012 сім актрис відомого Київського театру Дах створили інтелектуальний фрік-кабаре бенд «Dakh Daughters». Рівно рік по тому вони, разом з багатьма українцями, мусили вийти на Майдан за право жити у вільній, європейській країні.
Фільм фіксує документальні події 2014 року, що поклали початок єднанню українського народу у власному виборі свободи та незалежності від росії. Засобами музично-театрального перфомансу, фільм розкриває красу та труднощі торування власного шляху – жінки, мисткині, громадянки країни, що переживає революцію та війну.
Для передпродажу напишіть в приватні повідомлення до Oles Zoolini

Вартість квитка 150 грн Кількість місць обмежена