01 Вер 2022, 19:00
Підземний Перехід Ваґабундо. м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 7
Senin. Харків – Залізобетон
Музичний концерт харківського поета і музиканта Івана Сеніна
Senin. Харків – Залізобетон
Senin. Харків – Залізобетон
Благодійний тур в рамках якого, харківський поет і музикант Іван Сенін вирушає на захід та в центр України і везе з собою свої пісні і вірші. А разом із тим розповіді про те, як змінилося місто за ці пів року, чим сьогодні живе воєнний Харків, і чому саме він залізобетонний.
Іван Сенін – поет і музикант, координатор Харківської Резиденції Слово, учасник і організатор різноманітних мистецьких і культурних подій і фестивалів. Один з тих, хто з самого початку повномасштабного вторгнення тримає культурну оборону у Харкові.
Special guests:
Богдан Кирста – поет, івент-менеджер, молодіжний активіст. Учасник Міжнародних і Всеукраїнських мистецьких фестивалів, серед яких: “Porto Franko Gogol Fest”, “Złota jesen”, “Книжковий Арсенал”, “Ї”, “Холодний Яр”, “Форум Видавців” “та інші.
Вася СЛИВЧИК – івано-франківський поет, прозаїк, мистецький активіст та ведучий атмосферних подій. Активний учасник Літстудії “Перлина”. Організатор та ведучий літературно-мистецької сцени на найстаршому рок-фестивалі України “Тарас Бульба”.
Підтримати ССО Азов. Харків можна вже зараз за реквізитами:
Приват – 5168755466508187
Mono – 5375414135736592
PayPal – seninivan1608@gmail.com

Вхід - free donate. усі зібрані кошти будуть спрямовані на потреби ССО Азов. Харків