Promprylad.Renovation, вул. Української перемоги, 23, м. Івано-Франківськ
![«Сховане мистецтво»: як зробити український мистецький спадок видимим?](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2023/10/397449497_267156186279834_290780824918248900_n.jpeg)
Запрошуємо на публічну розмову мистецтвознавиці Діани Клочко та письменника і перекладача Остапа Українця довкола нової книжки «Сховане мистецтво».
Що ховають від широкої аудиторії музеї та колекціонери? Як галеристи й музейники пробують знайомити глядачів з незнаним мистецтвом? Зрештою, як зробити українське мистецтво видимим?
«Сховане мистецтво» – книга «есеїв, розповідей, коментарів» розкриває ті сторінки з історії українського мистецтва XX століття, які з різних причин десятиліттями залишалися захованими від глядачів. У виданні представлено десятки творів, які не експонувались десятиліттями, й такі, що вперше з моменту їх створення отримали експертний коментар. Нова книга Діани Клочко пропонує подивитись на проблему «схованого мистецтва» у широкому контексті, як на те, що привчає українців жити без усвідомлення усієї складності візуального спадку, який зберігається у музейних і приватних колекціях нашої країни.
Вхід вільний.