11 Кві 2024, 12:00
Івано-Франківський краєзнавчий музей, вул. Галицька, 4а
Івано-Франківський краєзнавчий музей, вул. Галицька, 4а
«Слова, які набули змісту»: виставка графіки Нікіти Тітова
Відкриття виставки в межах 15-річчя проєкту «Врятуймо скарби разом»
![«Слова, які набули змісту»: виставка графіки Нікіти Тітова](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/04/434056707_809883541173164_1696150950777985931_n-e1712652535618.jpeg)
11 квітня о 12:00 в залі сакрального мистецтва Івано-Франківського краєзнавчого музею відкривається виставка графіки Нікіти Тітова.
На виставці експонуватимуть 24 плакати з «Чорної серії» графіки та 9 картин Нікіти Тітова. Крім того в експозиції будуть представлені 6 відстріляних гільз, які розписані в творчому тандемі Валерія Твердохліба та Нікіти Тітова. Також в центрі експозиції буде представлена ікона «Деісус» («Цар Слави») з Космацької церкви, яка належить колекції музею.
Виставка експонується в рамках п’ятнадцятиріччя авторського мистецько-реставраційного проєкту «Врятуймо скарби разом». Цей унікальний для України проєкт є прикладом неповторного та результативного співжиття цільових культурних індустрій і громади. Ініціатор проекту — художник-реставратор Валерій Твердохліб.
У 2024 році заплановано 15 цікавих нових подій в рамках 15-річчя проєкту «Врятуймо скарби разом!».