21 Січ 2024, 16:00
Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3 поверх, м. Івано-Франківськ
«Сон короля»
Презентація книги Галини Матвєєвої
«Сон короля»
Модеруватиме розмову Наталка Маринчак.
Головний герой роману Еммануїл мріє бути письменником, скільки себе пам’ятає. Він завзято шукає свою тему, свою музу, своє місце у світовій літературі, однак має цілу купу причин, що не сприяють творчому процесу. У той момент, коли Еммі вже майже не болить його нездійсненна мрія, він потрапляє до загадкової організації під назвою «Спілка забутих письменників», членами якої є невідомі літератори — нецікаві колись і забуті тепер. Еммануїлові пропонують вигідну співпрацю. Він погоджується і раптом розуміє, що тут не все так просто. Адже звідки у забутих письменників великі гроші? Хтось телефонує йому і мовчить. Якісь підозрілі молодики все частіше зустрічаються героєві на вулиці під час прогулянок.
Партія в шахи починається з ходу пішака. Яку ж роль відведено головному героєві? І чим завершиться ця гра у шахи в реальному житті Еммануїла?
Галина Матвєєва народилася 1978 року у Харкові. Закінчила Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, отримала ступінь магістра за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання». Навчалася у «ЛІТОСВІТА» на курсах письменницької майстерності та сценарної майстерності. Працювала інженеркою, дизайнеркою меблів, перукаркою, б’ютіменеджеркою, двірничкою, весільною шоферкою, реставраторкою театральних костюмів, редакторкою сайту, укладачкою збірок дитячої літератури. Співзасновниця творчої майстерні «РRОавторська Резиденція». Авторка двох віршованих книжок для дітей. Учасниця кількох антологій короткої прози. Дебютний роман «Майже» вийшов у 2018 році.