19 Січ 2024, 18:00
Підземний Перехід Ваґабундо, вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ
«Стара пані висиджує»
Моновистава за п’єсою Тадеуша Ружевича
«Стара пані висиджує»

Акторка – засл.арт. України, Лідія Данильчук
Режисер вистави – засл. д.мист. України, Ірина Волицька
Прем’єра – 7 жовтня 2017 р. в Центрі Леся Курбаса, Київ
Тривалість вистави – 50 хв.
«Це перше звернення “Театру у кошику” до польської драматургії. Робота народжувалася з потреби ширше відкрити для себе і для українського глядача творчість Тадеуша Ружевича. Хто вона , ця химерна Стара Пані, яка застрягла на роздоріжжях світу і перехрестях історії, яка зависла між небом і землею, божевіллям і притомністю, поезією і прозою? В часи Ружевича говорили про абсурдність світу, сьогодні говоримо про його гібридність… То може варто перестати “висиджувати” і нарешті “висісти” з цього світу, сказавши йому “фе” і “па-па”?» (Ірина Волицька).
Моновистава «Стара пані висиджує» є однією з фаворитів в репертуарі театру, щодо її участі в театральних фестивалях України і поза її межами і про свідчать численні нагороди і рецензії поважних театральних критиків. Ось перелік міст, в яких гралася наша вистава:
Київ, Ужгород, Мукачево, Дрогобич, Чернігів, (Польща) Вроцлав, Торунь, Люблін, Хель, (Литва) Друскінінкай, Васагінас, (Німеччина) Франкфурт на Одері. На травень цього року маємо запрошення від Міжнародного фестивалю моновистав «THESPIS», який відбуватиметься в м.Кіль (Німеччина). А тепер прибавиться ще й Івано – Франківськ.