05 Кві 2024, 19:00
Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, вул. Незалежності, 42
СТВОРЕННЯ ФІЛЬМУ «ДОВБУШ»
Інтерактивне шоу і зустріч із командою фільму
СТВОРЕННЯ ФІЛЬМУ «ДОВБУШ»

Олесь Санін, один з найуспішніших українських режисерів та продюсерів, кожен фільм якого ставав національною кіноподією, вирішив зробити фільм про фільм «Довбуш» спільно з глядачами. Протягом двох годин свою історію про славу і героїв відверто розкаже і покаже режисер, а учасники зможуть задавати свої запитання, висловлювати особисті побажання та впливати на створення кіно. Глядачі потраплять за лаштунки творчого процесу, побачать унікальний документальний матеріал зі знімального майданчика, почують з перших уcт історію створення наймаштабнішого українського фільму.

Захоплива кінорозповідь про сотні ескізів та тисячі проб. Про вибір акторів та локацій, про репетиції, зйомки, монтаж та музику… про все це та більше. Буде цікаво, весело і правдиво. Під час зустрічі у залі буде проходити зйомка. На окремому каналі в мережі ви зможете слідкувати за розвитком шоу та монтажем фільму про «Довбуш».

Прибуток з кожного квитка піде на підтримку ЗСУ через «Фонд Україна – мій дім» (ukraine-foundation.org). Квитки за покликанням.

Квитки 250-450 грн