22 Лис 2023, 16:00
Івано-Франківський краєзнавчий музей, вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ
Сучасне. Сакральне. Херсон у Франківську
Авторська екскурсія Олі Михайлюк та Яреми Стецика
Сучасне. Сакральне. Херсон у Франківську
Херсон в Івано-Франківську — фотороботи, фільм, храм, розмови і багато світла.
Медіа-артистка Оля Михайлюк разом з художником Яремою Стециком проведуть авторську екскурсію спільною виставкою – Херсонщиною – від окупації до звільнення.
Ярема Стецик, художник, Івано-Франківськ: Війна є на вістрі емоцій і стосунків між нами, між Богом і людьми, мистецьке найчутливіше теж тут. Сучасна форма служіння, стосунків і щоденної перемоги. Новітня церква Херсон-Франківськ. АртПоле. Серія фотографій і відеорозповідей про окупацію і після. Антонівська церква з Херсону прибуває у ратушу Франківська.
Оля Михайлюк медіа-артистка, АртПоле: Протягом півроку кілька разів їздили в Херсон, дякуємо Українському дому в Варшаві за підтримку. Одного разу влітку потрапили в гуманітарний штаб в Кіндійці — це передмістя Херсона, кілометр до Антонівського мосту. Записала там інтерв’ю. І світло як на картинах Караваджо. Частина цього матеріалу була показана влітку в Асортиментній кімнаті. Перед останньою поїздкою в Херсон дізналися, що під час служби церкву обстріляли. Штаб довелося тимчасово закрити. Але ми на зв’язку з нашими херсонцями. Є новий матеріал і бажання бути разом.