18 Сер 2022, 19:00
Асортиментна кімната, вул. Січових Стрільців 15, Івано-Франківськ
THE GREAT FINDING. STEP ONE. SUBJECT.
Виставка робіт Серія Мельниченка та Міті Фєнєчкіна
THE GREAT FINDING. STEP ONE. SUBJECT.
“THE GREAT FINDING. STEP ONE. SUBJECT.” — колаборація Сергія Мельниченка та Міті Фєнєчкіна, а також частина ширшого проєкту FSEONS (“Fundamental space explorations of naked singularity”). Ця виставка мала б відкритись в Асортиментній кімнаті 26 лютого, але так і не відкрилась.
Роздумуючи про космічний вимір, як вимір, що знаходиться за межами людського, художників водночас цікавлять дуже людські питання — ті, з якими ми стикаємось у процесі пошуку себе та роздумування про власне майбутнє. У своєму пошуку людина знаходиться перед горизонтом подій — тобто у такому часі та просторі, який здатен мати на неї вплив та який можна осягнути. У серії ностальгія за космічною міфологією початку нульових переплітається зі спробою поглянути за межі горизонту подій. Туди, де кожна людина може опинитись прибульцем на власній планеті.
Сергій Мельниченко — фотограф, засновник школи концептуальної та художньої фотографії MYPH у Миколаєві. Член UPHA. Лауреат українських та міжнародних конкурсів, зокрема “Leica Oskar Barnack Award Newcomer” у 2017 році (Берлін), «Фотограф року» у 2012, 2013 та 2016 (Київ, Україна), «Золота камера» у 2012 році (Київ, Україна). ​​Живе та працює в Миколаєві.
Від початку повномасштабного вторгнення, живе у Івано-Франківську. Тут створює робочу базу та нову студію. Займається благодійними проєктами, продаючи власні роботи. За словами Сергія він намагається адаптуватись до нових реалій у новому місті без розуміння, коли він зможе повернутись до рідного Миколаєва з сім’єю.
Мітя Фєнєчкін — художник та ілюстратор, переважно займається графікою та поезією. Автор артбуків “Вранье” та “zdesь”. А ще автор ілюстрацій для каверів альбомів багатьох артистів: «Оркестр Че», «Zapaska», «DaKooka», «Вагоновожатые», «Океан Ельзи», «Alarm Pressure».
Від початку повномасштабного вторгнення Мітя продовжує жити в Одесі. Бере участь у благодійних проєктах та аукціонах, що допомагають збирати гроші на потреби захисників та гуманітарну допомогу. Активно співпрацює з харківськими волонтерами та продовжує фіксувати те що відбувається, намагаючись осмислити нову реальність через малюнки в тому числі.

вхід вільний