06 Жов 2022, 19:00
Panorama Pub, Івано-Франківськ вул. Північний Бульвар 2А , ТРК "Панорама - Плаза" 5 поверх
ТІНЬ СОНЦЯ в Івано-Франківську
Концерт легенди українського патріотичного року гурту Тінь Сонця
ТІНЬ СОНЦЯ в Івано-Франківську

Відомий український гурт «Тінь Сонця» 6-го жовтня 2022-го року виступить у «Panorama Pub». Артилерія українського патріотичного металу ще раз потішить тебе драйвовим та магічним концертом, влаштує екскурсію сторінками славетної української історії та подарує естетичне задоволення.

«Тінь Сонця» гурт, який обходить модні тенденції та тримається своєї чіткої патріотичної позиції та свого унікального жанру. У творчості гурту можна виділити два основні напрямки: слов’янська язичницька міфологія та козацька епоха. Музиканти грають фольк метал з елементами progressive, а в композиціях висвітлюють тематику становлення України, української історії, від дохристиянських часів з містичною язичницькою міфологією до часів Січових стрільців та війни на Донбасі. Особливу роль у їх творчості займають теми українських козаків, про що вказують навіть назви треків, як от «Козача могила», «Козаки», «Війна народна», «Вільним небокраєм», «Ринок у Кафі», «Палає степ», «В ликім полі» та інші. Жанр, в якому працюють музиканти в українських реаліях охрестили як «козацький рок».

«Тінь Сонця» неодноразово виступали на провідних українських фестивалях таких як «ZaxidFest», «Файне місто», «Республіка», «Бандерштат» та регулярно беруть участь в українських історичних та патріотичних подіях, зокрема, давали концерти для українських воїнів у прифронтовій території на Донбасі, а їх пісня «Козаки» стала наче бойовим похідним маршом для українських воїнів. Та це й не дивно, адже пісні «Тінь Сонця» надзвичайно духовні, возвеличують дух та надихають на подвиги, а голос вокаліста Сергія Василюка додає цим пісням особливої енергетики.

Квитки можна придбати за лінком

Вартість квитка 250 грн