21 Гру 2023, 16:00
Івано-Франківський приватний ліцей «ВС СКУЛ», вул. Приозерна, 23А (ЖК «Міленіум»), м. Івано-Франківськ
«Тут були ми»
Презентація книги військовослужбовця та поета Артура Дроня
«Тут були ми»
У Франківську відбудеться презентація книги військовослужбовця Артура Дроня.
Вірші, що увійшли до книги, написані на фронті, але вони не про війну, а про людей, які люблять більше, ніж бояться.
В четвер, 21 грудня, о 16:00 год. в місті Івано-Франківськ у ліцеї “ВС СКУЛ” відбудеться презентацію поетичної збірки «Тут були ми» поета та військовослужбовця Артура Дроня.
“З тими войнами плани зазвичай тільки руйнуються, але цього разу все так вдало вийшло, що я приїхав у відпустку до Львова на день раніше своєї книжки. Тож до повернення на службу мусимо ще всі зустрітись. Примірники підпишу кожному-кожному – чесне сержантське! А весь прибуток з продажів книжки піде фонду “Голоси дітей” (це для дітей, які постраждали від війни)”, – зазначив Артур Дронь.
Довідково. Артур Дронь пише вірші, навчається в аспірантурі на факультеті журналістики у Франковому університеті й з перших днів війни захищає нашу країну на фронті. У 19-ть він видав свою першу збірку віршів «Гуртожиток №6», а минулого тижня у «Видавництві Старого Лева» вийшла його нова збірка поезії «Тут були ми».
У лютому 2023 року на прес-конференції із президентом Зеленським його поезію цитувала Голова Ради міністрів Італії Джорджія Мелоні.