13 Чер 2023, 14:00
Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, вул. Незалежності, 42, м. Івано-Франківськ
ЕНЕЇДА
Феєрія - бурлеск за мотивами однойменної поеми І. Котляревського
ЕНЕЇДА

В стінах Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка глядачів чекає вистава за мотивами знаменитої комедійної поеми І. Котляревського «Енеїда» в Івано-Франківську. Сюжет цієї поеми є гумористичним перекладанням однойменної поеми Вергілія, який розповість про становлення Риму. З органічним привнесенням українського колориту і національних мотивів. Тому герой Еней тут лихий козак, як, втім, і його супутники, вигнані з Трої, що подорожують в пошуках нового дому.

Даний спектакль є актуальною сучасною інтерпретацією чудового комедійного шедевра і через призму подій, що  відбуваються на сцені,  тонко розглядає сьогоднішні реалії України. Для своєї інсценізації Р. Держипільський і А. Гнатковський вибрали ту частину поеми, де йдуть військові дії. Однак за словами самого режисера-постановника, мова в постановці йде не стільки про політику, скільки про становлення і самовизначення нації.

Щоб потрапити на феєрію-бурлеск за мотивами поеми І. Котляревського «Енеїда» в Івано-Франківську, купуйте квитки на сайті і в касах міста.

ХУДОЖНІЙ СКЛАД:

Режисер-постановник – народний артист України Ростислав Держипільський
Асистент режисера – заслужений артист України Олексій Гнатковський
Пластичне рішення – Ольга Семешкіна
Хормейстер – Ольга Лапко
Концертмейстер – Віталія Гуцуляк
Помічник режисера – заслужений працівник культури України Андрій Фелік

Вартість квитків - 100-200 грн.