04 Бер 2023, 18:00
Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка м. Івано-Франківск, вул. Незалежності, 42
Вистава «Фелікс Австрія»
Вистава-спогад за мотивами роману Софії Андрухович
Вистава «Фелікс Австрія»

У Драматичному театрі відбудеться вистава «Фелікс Австрія» в Івано-Франківську за мотивами роману Софії Андрухович. Цікаво, що поставив її французький режисер Жюль Одрі. Це історія про життя і стосунки двох жінок, які мешкали в тодішньому Станіславі. Одна з них господиня, інша – служниця. Такі різні зовні і за характером, вони виросли в одному будинку і ніколи не розлучалися. Тепер їх поєднує щось більше за родинні зв’язки чи дружбу. Щось, чому важко знайти визначення чи підібрати слова.

Вистава-спогад на 2 дії.

Текст роману наповнений діалектизмами і відтворює неповторну атмосферу Австро-Угорської  імперії на початку ХХ століття. Тоді місто було околицею шляхетної європейської держави, яка доживала свої останні десятиліття. І хоча небо над ним було ще мирним, у повітрі, в думках і розмовах вже відчувався неминучий розпад і руйнування всіх ілюзій, якими жили  на вулиці Липовій дві жінки – Аделя і Стефа.

Щоб потрапити на виставу «Фелікс Австрія» в Івано-Франківську, купуйте квитки на сайті та в касах міста.

Події вистави відбуваються в теперішньому Івано-Франківську.

Постановка за відомим сучасним романом.

Вистава французького режисера.

Вартість квитка 180 грн.