27 Кві 2024, 16:00
Асортиментна кімната, вул. Січових Стрільців, 15, м. Івано-Франківськ
Utopia today. Відеопоказ міжнародної ініціативи відеоарту Videocity
Показ відеоробіт з циклу Utopia today, відібраних Яном Бачинським
Utopia today. Відеопоказ міжнародної ініціативи відеоарту Videocity
Показ відеоробіт з циклу Utopia today має на меті познайомити українську аудиторію з міжнародною ініціативою Videocity. Добірка відео українських та міжнародних художників та художниць презентує комплексний погляд на роботу проєкту та його різноманітні мистецькі колаборації.
Videocity засновано історикинею мистецтва Андреа Домесл у Базелі у 2013-му році як платформу для дослідження та популяризації відеоарту. З роками проєкт розрісся у міжнародну мережу, яка обʼєднує кураторів і художників, що зосереджують свою практику на соціально ангажованих темах та інтервенціях відео у міський простір. З початком повномасштабного вторгнення Videocity вперше запросили українських мисткинь та митців до участі в проєкті. Ініціатива також організувала серію солідарних показів українських відео робіт в Австрії, Великобританії, Німеччині та Швейцарії.
Художниці та художники: Ян Бачинський, Ююань Ван, Абдулнассер Гарем, Діана Дерій, Едлін Кастелланос, Зоя Лактіонова, Атом Сіанфарані та Майя Зюсс, Гаральд Хунд та Пол Горн.
Куратором серії показів Utopia today в Україні є Ян Бачинський. Усі відеороботи показуємо англійською мовою (без субтитрів).
Відеопоказ відбудеться 27 квітня о 16.00 в Асортиментній кімнаті (Книгозбірня).
Тривалість: 90 хв.
Реєстрація на показ за лінком.