Івано-Франківська обласна філармонія, вул. Леся Курбаса, 3
![Вечір пам’яті “Я – УКРАЇНКА”](https://postimpreza.org/wp-content/uploads/2024/02/419488100_813337407506151_7319230454527921167_n-e1708031466960.jpg)
Навчально-науковий інститут мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника представляє презентацію платівки Іри Маланюк з колекції Українського національного музею (м. Чикаго, США), оцифрованої музикознавцем Ігорем Коцьким. Переднє слово візьме докторка мистецтвознавства, професорка Ганна Карась.
В рамках заходу відбудеться презентацію ескізних проєктів портретів видатних українців від Василя Дутки, заслуженого художника України та заслуженого діяча культури Польщі.
Гості – представники родини Маланюків зі Львова; зі спогадами поділиться Віра Білевич – племінниця Іри Маланюк.
За участю:
художнього керівника філармонії Романа Дзундзи,
Оксани Кречко (сопрано),
Ольги Банашек (фортепіано),
струнного ансамблю «QUATTRO CORDE»
(художній керівник – Анжела Приходько),
Ольги Кожушок (художнє слово).
Автор ідеї та модератор – кандидат наук з державного управління Василь Тимків.
Вхід вільний.