21 Кві 2023, 18:00
Асортиментна кімната, вул. Січових Стрільців 15, м. Івано-Франківськ
Відкриття бібліотеки post impreza
Відкриття бібліотеки та розмова з видавцем Василем Іваночком
Відкриття бібліотеки post impreza
Запрошуємо вас на відкриття нашої бібліотеки про мистецьке та культурне життя Франківщини, яка також стане простором для дослідників та дослідниць.
Публічна подія-відкриття відбудеться 21 квітня о 18:00 за адресою вул. Січових Стрільців, 15 в Івано-Франківську.
Під час публічної події, окрім презентації бібліотеки, відбудеться розмова з Василем Іваночком, співзасновником Івано-Франківського видавництва «Лілея-НВ», що спеціалізується на краєзнавчій літературі. Модеруватиме подію Тарас Малий, культурний менеджер, координатор програми «Читай», що має на меті формування в суспільстві постійної звички читати книжки, а також сприяти соціальній згуртованості через розвиток середовища та залучення нових аудиторій.
Вони поговорять про роль краєзнавчої літератури для дослідників культури та мистецтва, важливість бібліотечних просторів та культурний ландшафт міста.
Серед книг, представлених в бібліотеці, — про культуру та мистецтво, історію й етнографію Івано-Франківська та регіону, теорія та історії мистецтва, про митців та мисткинь, каталоги виставок, широкий спектр книг з гуманітарних наук та художні — Івано-Франківських авторів. Каталог наявної літератури у фізичній бібліотеці можна переглянути за посиланням.
Ви можете подарувати або ж надати у користування бібліотеки власні книги, принісши їх на подію. Ми будемо вдячні!
Детальніше про правила користування матеріалами бібліотеки можете почитати тут.
Будемо раді вас бачити!

Закупівля значної частини книг бібліотеки post impreza стало можливим завдяки фінансуванню Стабілізаційного фонду Гете-Інституту Україна — ініціативи на підтримку культурних та освітніх організацій, що постраждали від повномасштабної війни в Україні. За що дуже дякуємо!
Окрім того, нам вже передавали пакунки, коробки з книгами та каталогами виставок колеги по культурному цеху та культурні інституції з інших міст. Дякуємо також!