06 Жов 2022, 14:00
Івано-Франківський краєзнавчий музей (Міська ратуша), м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 4а,
Відкриття Культурного проєкту «Становлення ідентичності»
Відкриття інтерактивної виставки до 300-річчя з Дня народження Григорія Сковороди в Івано-Франківську
Відкриття Культурного проєкту «Становлення ідентичності»
6 жовтня 2022 року о 14:00 до 300-річчя з Дня народження Григорія Сковороди в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття Культурного проєкту «Становлення ідентичності» у партнерстві з
Національним літературно-меморіальним музеєм Г. С. Сковороди.
Культурний проєкт «Становлення ідентичності» – це інтерактивна виставка, в експозицію якої входить 26 стендів друкованих на тканині, мультимедійні та культурно-просвітницькі заходи з 6 по 30 жовтня.
В рамках проєкту проводиться збір коштів на відновлення Національного літературно-меморіального музею Г. Сковороди (Харківщина), який був знищений в ніч проти 7 травня прямим влученням російської ракети.
Заходи:
6 жовтня 14:00 Відкриття проєкту та виставки за участю директора Національного літературно-меморіального музею Г. Сковороди
8 жовтня 13:00 Майстер-клас з розпису пряників «Символи» / від 7 років
9 жовтня 13:00 Концерт «Симфонія Г.Сковороди» (гурт “Живиця”)
15 жовтня 13:00 Розмова про щастя за участю О.Т.Полівчака (НПТ «Просвіта-Світовид») та перегляд фільму «Мандрівний філософ» (театр «Малафея»)
22 жовтня 13:00 Круглий стіл «Становленння ідентичності – шлях до щастя» за участю М.Дойчика, М.Голянича (ПНУ ім.В.Стефаника), А.Сініцина (І-Ф Національний Медичний університет)
23 жовтня 13:00 Літературно-музична майстерня «Хто я є і куди йду?»
Екскурсії для груп школярів і студентів по виставці за попереднім записом.