25 Тра 2024, 14:00
Книгарня «Є», вул. Гузара, 55а
Відкриття третьої Книгарні «Є» у Франківську
Дискусії, презентації, творчі вечори в межах відкриття книгарні
Відкриття третьої Книгарні «Є» у Франківську

25 травня

З 14 по 15:30 у новій Книгарні «Є», що на вул. Гузара, 55а, відбудеться презентація дивовижної книжки Яни Хоменко «Біжи, Форесте, біжи!» з онлайн включенням з письменницею. А ілюстраторка Наталя Дяченко-Китайгора проведе майстер-клас з виготовлення книжкової закладки за допомогою поєднання двох художніх технік.

З 16 по 17 год. в стінах нової книгарні відбудеться неспішна розмова з письменником Тарасом Прохаськом «Час є». Всі відвідувачі зможуть у вільному форматі поставити нашому гостю будь-яке питання, поговорити на різні теми культури, літератури й життя в цілому.

З 18 по 19 год. в новій Книгарні «Є» проходитиме творчий вечір Юрія Андруховича та розмова на тему: «Книжка як зброя. Право на зброю». Для всіх присутніх письменник почитає кілька уривків зі своїх нових текстів.

26 травня

О 14 год. дискусія «Як виростити громадянську еліту?» разом з кандидатом історичних наук, доктором політичних наук, професором Іваном Монолатієм та капеланом міської лікарні, директором і засновником першого гляньцю від УГКЦ «Слово» та серії програм на радіо і телебаченні о.Романом Терлецьким. Запрошені гості є членами «Пласту» з активною позицією у суспільстві.

З 16 до 17 год. відбудеться розмова з письменником Володимиром Єшкілєвим – «батьком» станіславського феномену, сценаристом, кінодраматургом, засновником літклубу у Книгарні «Є». Зустріч на тему: «Література в епоху кітчу».

У Книгарні «Є» на вул. Незалежності, 31 у великій залі на 5 поверсі з 18 по 20 год.відбудеться довгоочікуна подія – літературний слем. Поетичний слем-турнір буде благодійним. Голосування за учасників буде відбуватися із залу – гривнею чи доларом, а кошти будуть спрямовані на купівлю найнеобхіднішого на цеймомент – це зарядні станції для РЕБів для 10-ї гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Крім глядацького голосування донатами, для справедливого перебігу слем-турніру запрошено ще й професійне журі, склад якого тримається в таємниці до початку змагань. Слеммейстер – поет, ведучий, мистецький активіст Вася Сливчик. Записатися на турнір можна попередньо за телефоном 0980535101, або ж безпосередньо на початку події.