03 Гру 2023, 16:00
Простір «Намневсеодно», с. Сваричів, Рожнятівська громада
«Вівчар»
Показ фільму Мандрівного фестивалю Docudays UA
«Вівчар»
Мандрівний Docudays UA рушає у громади Івано-Франківщини. Перша зупинка – село Сваричів Рожнятівської громади.
У просторі наших хороших друзів Намневсеодно та спільно з кіноклубом Juniors Svarychiv організовуємо для молоді перегляд фільму “Вівчар” від режисерів Маттіаса Жуло і Люсьєна Ру.
Організатор – громадська організація “Молода Просвіта Прикарпаття”
Партнери – громадська організація “Намневсеодно”, кіноклуб Juniors Svarychiv
“Вівчар”
Швейцарія/2022/30
Головним героєм стрічки став юнак Кіан. На острові Акілл, на захід від узбережжя Ірландії він збирається провести літні канікули за грою у футбол із друзями. Однак на думку його діда Мартіна, зараз саме час для ознайомлення з роботою на фермі.
«Вівчар» — це ніжний, мрійливий фільм про терпіння, необхідне для вивчення професії, що передається з покоління в покоління.
МАТТІАС ЖУЛО
Здобувши освіту фотографа та художника-графіка в Паризькій академії мистецтв, Маттіас Жуло зацікавився кіно, і вступив на магістерську програму ECAL/HEAD у Швейцарії. Його тверезий та інтимний графічний стиль повʼязаний з інтересом до візуальних мистецтв. Практика фотографії та робота з кольоровою плівкою справили глибокий вплив на його естетичні дослідження пейзажу та портрету. Нині Маттіас регулярно маневрує між створенням музичних кліпів, художнього та документального кіно.
ЛЮСЬЄН РУ
Молодий режисер з Ґренобля, навчався у Марсельській середземноморській школі мистецтва та дизайну, а також у Квебекському університеті в Монреалі. Він вивчав образотворчі практики, зокрема практики створення кінематографічного образу. Нині, отримавши національний диплом вищої освіти з пластичного вираження (DNSEP), він працює в Національному дослідницькому центрі імені Норберта Еліаса, у Fabrique des écritures, де створює документальні фільми у співпраці з дослідниками/-цями й антропологами/-инями центру. Крім того, Люсьєн викладає, навчаючи майстерності документалістики в Марсельському університеті, Авіньйонському університеті та Тулузькому університеті імені Жана Жора.

Вхід вільний.